Online Yabancı Dil Eğitimi

Bizler Dünyanın ve Türkiye'nin bir çok yabancı dil eğitim modelini oluşturmuş, örneğin Türkiye’de “Amerikan Kültür”, “İngiliz Kültür”, “Time”, “BankStreet” ve bunun gibi bir çok kuruluşu kurmuş ve franchise etmiş bir ekibiz.

2003 yılından beri birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de "online.amerikankultur.org.tr" internet sitesini işletiyoruz. Türkiye'de almakta olduğunuz bu eğitim programı da Türkiye'de ki Amerikan Kültür Dil Okulları’nın, İngiliz Kültür Dil Okulları’nın ve diğer dil okullarıyla, kolej ayrıca anaokullarının bağlı olduğu üst kuruluş olan Markalar Birliği’ne aittir.

Bu program sizlere; kendi kendinize İngilizce çalışırken bir İngilizce öğretmeni ile özel ders verecektir. Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

Bildiğiniz gibi haftanın belirli günleri ve akşamları bir İngilizce kursuna gitmek en doğru metottur. Ancak TOEFL, IELTS ya da KPDS gibi bir sınava girmeyecekseniz veya bulunduğunuz bölgede iş yoğunluğunuz, aile durumunuz bir kursa gitmenize engel ise, amacınız da günlük hayatın konuşulan İngilizcesini öğrenmekse doğru yerdesiniz.

Bu program yılda 250 bin yabancı dil öğrencisi eğiten yabancı dil okullarımızın 20 yıldır bizlere öğrettiği tecrübe ile en hızlı, en kolay ve en hümanist yapıyla hazırlanmıştır.

Hiçbir şey kolay değildir. İngilizce öğrenmek için size yolladığımız materyalleri kendi kendinize çalışmadan, öğretmeniniz ile yapacağınız özel derslere katılmadan, sizler için hazırladığımız videoları en az 2-3 kez izlemeden İngilizce öğrenemeyeceğinizi zaten siz de biliyorsunuz.

Eğer gerçekten İngilizce öğrenmek istiyorsanız ve bir İngilizce kursuna gitmeye vaktiniz yoksa yukarıda ki Beni Arayın Anlatın logosuna tıklayarak sizi aramamızı sağlarsınız, bu işe ilk adımınızı atarsınız.